Hakkımızda

Karacar Patent Danışmanlık sektörde 5 yıldır faaliyet göstermektedir. Alanında uzman hukukçu marka ve patent vekilleriyle ve şeffaflığı düstur edinmiş marka patent uzmanlarıyla, enerjisi her daim yüksek çalışanlarıyla Türkiye’nin bütün noktalarına kesintisiz hizmeti hedeflemektedir.

Karacar Patent Danışmanlık Bursa ,Mersin ve Eskişehir’deki ofisleriyle bu şehirlerde bulunan müşterilerine yüz yüze iletişim olanağı sunmakta ve Türkiye’nin 4 köşesine aynı gün içerisinde kesintisiz ve sonuç odaklı hizmet vermektedir.

Karacar Patent Danışmanlık Müşterilerinin daha hızlı ve sıkıntısız bir tescil süreci geçirmeleri için ihtiyaç duydukları diğer yardımları da onlara sunmaktadır. Bünyemizde bulunan yazılım uzmanlarımız ve grafikerlerimiz aracılığıyla şirketiniz için ihtiyaç duyduğunuz her konuda gerekli yardımı alabilirsiniz.

placeholder

Neden Biz

Sadakat

Ülkemize, yasalara, şirketimize, ekibimize, müşterilerimize ve markalarımıza sadakatle çalışır, sahipleniriz.

Güvenilirlik

Bir vekil ve danışman olarak temas kurduğumuz herkese önce güven verir, sonra güvenilir kalır; daima güvenle hatırlanırız. Ardımızda her zaman iyi bir iz bırakırız.

Rehberlik

Sınai haklar konusunda danışman, yasalar önünde vekil olarak, katma değer üretme ve müşterilerimize fayda sağlama konusunda her zaman doğruyu ve iyiyi salık veririz. Kendimiz için istediğimizi, tecrübemiz ve dürüstlüğümüzle harmanlar, paydaşlarımız için de ister ve söyleriz.

Adalet

Sadece kendi çıkarlarımız için değil, karşılıklı ve azami fayda için ölçülü ve temiz bir kazanç üzerine çalışmayı, helal ve meşru dairede kalmayı benimseriz. Ürün ve hizmetlerimizin sonuçlarına da sahip çıkarak, fayda ve zararda adaleti temin etmeyi hedefleriz.

Çalışkanlık

Sektörümüze kattığımız en temel değer çok çalışarak paydaşlarımıza her alanda kaliteli ve hızlı hizmet vermektir. İşimize odaklanır, zamanında bitirir, çalışkanlığımızla farklılaşırız.

Saygı

Tedarikçilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve tüketicilerimize, yani tüm insanlara; öte yandan çevreye ve hayata saygı duyarız, haklarını gözetmeye özen gösteririz.

Aradığınız sorunun cevabını bulamadınız mı?

Web sitemizi kullanmaya devam ederek, gizlilik politikamıza göre çerez kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.